Blog

Logo Loreline

 

  • D ako Dramaťák. Čo však v sebe skrýva toto logo?Ak sa pozriete lepšie, možno uvidíte Dramatak_loreline_logovidieť dve postavy. Jedna akoby niečo držala a prebodávala druhú, ktorá sa prehába dozadu. Áno, správne, jedna postava naozaj prebodáva tú druhú, resp. ju nabodáva na kôl. Prečo toľko morbídnosti?
    Logo vzniklo v súvislosti s pripravovaním Slečny Loreline a tematikou vampirizmu, kde sa hovorí o zneškodňovaní upírov napichávaním na koly, resp. vrážaní kola tak, aby prešiel cez srdce. Legenda o Vladovi Ţepeşovi – grófovi Drakulovi tiež hovorí, že svojich nepriateľov nabodával na koly. Pýtate sa: „Jáááj, tak to preto také logo?“ Možno ste sa však zamýšľali nad tým, či budeme meniť logo aj po derniére Slečny Loreline, keď upírska tematika skončí a nebude to predsa dávať význam. Keby sme si ho nechali, čo by symbolizovalo, veď už nebude aktuálne. Nie, nie, aktuálne bude.
    loreline_logo_noveAk strávite v Dramaťáku čo i len chvíľu a zažijete aké to je, tvoriť dielko na divadelných doskách, tráviť hodiny a hodiny v pote v zrkadlovke či na tvorbe kulís alebo v kukani za zvukom a svetlami, opakovať tú istú vec dokola, prešívaním kostýmov alebo čakaním na víťazoslávne režisérovo zvolanie „Ja šťastná scenárista!“ keď dokončí scenár a prinesie na skúšky prvý výtlačok… ak teda strávite aspoň zlomok času v Dramaťáku, tak vás to nenechaná len tak a zasiahne to vaše srdce navždy, navždy vás zasiahnu tí druhí a rovnako ich zasiahnete aj vy. Nuž, tak tu vzniklo prepojenie písmena D z názvu Dramaťáku s kolom prerážajúcim srdce 😉
  • Toto je oficiálne logo, ktoré používame v komunikácii so školami, sponzormi a pod.

dramatak_peciatka_www_vectorized 2

 

No Comment

1